www.adwokatgd.pl - Adwokat Gdańsk - kompleksowa obsługa Firm i osób prywatnych

OBSŁUGA FIRM NA FACEBOOKU


Czy jesteś obecny tam, gdzie Twoi potencjalni klienci spędzają całe godziny? Wejdź do ich świata i rozmawiaj z nimi. Słuchaj uważnie co mają Tobie do powiedzenia i wprowadzaj to w życie firmy. Udoskonalaj się poprzez prowadzenie dialogu. Zbuduj potężne grono fanów Twojej firmy, zdobądź ich zaufanie, a oni odwdzięczą Ci się wiernością do Twojej marki i pomogą poprzez polecanie zdobywać nowych klientów oraz nowe rynki.


Zakładając firmowy profil na portalu Facebook, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań – „po co?”, „do kogo?”, „o czym?”, „jak?”. Nazywa się to strategią działania i obecności w mediach społecznościowych. Kiedy podejmujemy temat wdrożenia danej firmy / marki na rynek zawsze tworzymy taką strategię, planujemy w jaki sposób będziemy rozmawiać z odbiorcami, o czym będziemy do nich mówić i jak chcemy ich do siebie przyciągnąć. Kluczowym elementem jest również odpowiedź na pytanie - po co to robimy?


W każdej strefie działań marketingowych wyznajemy zasadę, że nie musisz umieć odpowiedzieć na wszystkie pytania – wszystko zrobimy za Ciebie!


O NAS OFERTA KONTAKT
STRONY INTERNETOWE

Strony
Internetowe

STRONY INTERNETOWE

Wiemy... Kierujemy... Dążymy... Od ponad 19 lat ugotowaliśmy dziesiątki stron internetowych. Nasze projekty stron internetowych cechują się dużą przejrzystością i są dobrze zapamiętywane, dzięki czemu użytkownicy chętnie do nich powracają.


ZAMKNIJ [X]


Identyfikacja
Wizualna

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie w kreowaniu spójnego wizerunku firmy bądź instytucji na rynku. Nasza firma oferuje kompleksową kreację i wdrożenie spójnych symboli oraz materiałów drukowanych w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej.


ZAMKNIJ [X]


Domeny
Serwery

DOMENY I SERWERY

Rejestrujemy wszystkie dostępne adresy internetowe oraz zapewniamy stabilną i bezpieczną przestrzeń dyskową na dedykowanych serwerach. Z naszej oferty korzysta już aktywnie ponad 1000 Klientów.


ZAMKNIJ [X]


Pozycjonowanie
Stron

POZYCJONOWANIE STRON

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google, tak aby Twoja strona znajdowała się w jak najwyższych wynikach wyszukiwania i zapewniała tym samym większą ilość odwiedzin Twojej strony internetowej.


ZAMKNIJ [X]


E-mail
Marketing

E-MAIL MARKETING

Skutecznie wykorzystujemy potencjał e-mail marketingu w dotarciu do nowych grup docelowych oraz utrzymaniu trwałych relacji z Twoimi obecnymi Klientami.


ZAMKNIJ [X]


Obsługa firm
na Facebooku

OBSŁUGA FIRM NA FACEBOOKU

Budujemy pozytywne i trwałe realcje Klientów z firmami, dzięki przemyślanie prowadzonym profilom firm na Facebooku. Tworzymy profile firm na facebooku od zera oraz zajmujemy się prowadzeniem i aktualizacjami już istniejących profili.


ZAMKNIJ [X]


Reklamy
w Google

REKLAMY W GOOGLE

Skierujemy Twoje reklamy do wybranej grupy docelowej w ustalonej lokalizacji, dzięki efektywnym kampaniom Google AdWords. Dzięki tej opcji reklamy uzyskasz większą ilość konwersji w swojej strategii marketingowej.


ZAMKNIJ [X]


Naprawa
Stron WWW

NAPRAWA STRON WWW

Twoja strona internetowa nie działa lub nie wygląda tak, jak byś sobie tego życzył? Skontaktuj się z nami, a zespół naszych doświadczonych grafików i programistów rozwiąże problemy z Twoją stroną internetową.


ZAMKNIJ [X]


Zapraszamy na gorącą czekoladę.
Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze :)


NAPISZ:
info@grupainternetowa.pl


GODZINY OTWARCIA BIURA:
pon. - pt.: 9:00 - 17:00


www.adwokatgd.pl - Adwokat Gdańsk - kompleksowa obsługa Firm i osób prywatnych